Спецпроєкти

В ОАЕ створять міжнародний «космічний суд» для регуляції суперечок: що це означає?


До комерційних судів Дубайського міжнародного фінансового центру додадуть «космічний сектор» для врегулювання суперечок, пов’язаних із діяльністю приватних компаній у космосі.

Про це повідомляє пресслужба DIFC Courts.

Що це означає?

Об’єднані Арабські Емірати активно беруть участь у космічних програмах за останні роки і планують відправити свій зонд на Марс. На думку влади, чинне законодавство вже не справляється з проблемами на орбіті. Поява «космічного суду» стимулюватиме створення законів, що будуть регулювати діяльність у космосі. 

«Сьогодні ми бачимо появу повномасштабної космічної індустрії, що має трудові, інфраструктурні та науково-технологічні ресурси. «Космічний суд» ─ це глобальна ініціатива, яка буде розвиватися паралельно, даючи можливість створити мережу юридичної допомоги для освоєння космосу в XXI столітті», ─ пояснює головний суддя DIFC Courts Закі Азмі.

Англомовна судова система DIFC Courts працює в ОАЕ з 2004 року і вже отримала визнання від компаній, які потребують незалежного розгляду справ. 

Раніше ми розповідали, що SpaceX продала перший квиток на політ у космос. Першим політ оплатив гендиректор американської компанії Shift4 Payments Джаред Айзекман. Також він придбав ще три квитки для людей, імена яких оголосять згодом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь