Спецпроєкти

Компанія Neuralink імплантувала в мозок мавпи бездротовий чип


Нейротехнологічна компанія Neuralink успішно імплантувала в мозок мавпи чип, який дає їй змогу грати у відеоігри силою думки.

Про це пише Bloomberg.

Що це означає?

Під час відеочату в додатку Clubhouse засновник компанії Ілон Маск розповів, що одній його мавпі успішно імплантували в мозок чип.

«У нас є мавпа з чипом і крихітними дротами в черепі, яка може грати у відеоігри за допомогою свого розуму», ― сказав Маск.

Також він пообіцяв показати, як мавпи грають між собою в інтелектуальний пінг-понг. Відео Маск опублікує приблизно за місяць. 

Засновник Neuralink наголосив, що мета технології ― усунення травм мозку і хребта, а також компенсація втрачених можливостей у людей за допомогою імплантованого чипа.

Раніше ми розповідали, що Ілон Маск додав Bitcoin до своєї біографії у Twitter. За лічені хвилини вартість Bitcoin зросла на 5 тисяч доларів. Менш ніж за кілька хвилин BTC підскочив із мінімуму (майже 32 070 доларів) до максимуму (близько 37 060 доларів). Однак відтоді ціна стабілізувалася і нині коливається приблизно на рівні 35 500 доларів.

Також ми повідомляли, що Маск став найбагатшою людиною світу, обігнавши попереднього лідера рейтингу – засновника Amazon Джеффа Безоса.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь