Спецпроєкти

Мінкульт розпочне будівництво музею Революції Гідності: що про це відомо


Будівництво музею Революції гідності присвячене подіям, що відбулися в Україні сім років тому і змінили хід нашої історії.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко. 

Детальніше

Конкурс проєкту музею відбувся декілька років тому, проте досі не був запущений процес його будівництва. Мінкульту лише зараз вдалося досягти домовленості щодо умов використання проєкту переможців архітектурного конкурсу – німецькою компанією Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH. 

Також Ткаченко додав, що попри відсутності фізичного музею, команда музейників щорічно реалізовує низку проєктів з вшанування учасників Революції Гідності. Вже підготовлена масштабна програма до Дня Героїв Небесної Сотні на 2021 рік. Зокрема це проєкт «Промені Гідності» на алеї Героїв Небесної Сотні. 

«Символічно, що саме цього Дня ми можемо нарешті оголосити про початок проектувально-будівельних робіт та будівництво Музею Революції Гідності цього року», – додав Олександр Ткаченко.

Міністр культури додав, що 17 лютого Кабмін погодив 5-річний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також у ВР проголосували за постанову, що підтверджує Революцію Гідності як «один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи». 

Раніше ми розповідали що РНБО ввела санкції проти Медведчука, Оксани Марченко та ще восьми людей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь