Спецпроєкти
Історії сильних жінок, у житті яких відбулися події, що залишили болісні шрами. Не тільки духовні, але й фізичні.
У партнерстві з
У кожного з нас є шрами, про які з часом хочеться забути. Іноді це цілком реальні фізичні сліди на тілі, які постійно нагадують про болісні та непрості моменти.

Ми не можемо стерти ці події зі своєї пам'яті, або зробити так, щоб шрами зникли назавжди. Але можемо рухатись далі, змінюватись, переосмислювати минуле.

В рамках проєкту «Філософія татуювань» спільно з Nemiroff The Inked Collection ми говоритимемо про татуювання як можливість переосмислення важких спогадів та перетворення їх на символ майбутніх перемог.
До Міжнародного дня боротьби за права жінок ми збираємо історії сміливих та сильних духом дівчат, які готові говорити про свої шрами.
Серед тих, хто поділиться із нами своїми історіями, ми розіграємо безкоштовне татуювання у відомого тату-майстра/-рині, яке прикрасить ваш шрам. Воно стане красивим символічним зображенням на місці болісного спогаду.

З усіх історій редакція bit.ua обере три, авторки яких стануть героїнями матеріалу. Ми покажемо, як татуювання змінюють зовнішніcть та внутрішній стан героїнь у матеріалі.
Поділись з нами своєю історією, щоб приєднатися до проєкту
Чи бажаєте ви взяти участь у розіграші татуювання та стати героїнею матеріалу в разі перемоги?
Чи згодні ви на використання історії у рамках проєкту?
Чи згодні ви на використання ваших фото у рамках проєкту*?
*фото будуть зроблені під час роботи тату-майстра з інтеграцією бренда-партнера
Відправлючи цю форму, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Брати участь можуть особи, яким виповнилося 18 років.