Спецпроєкти

Папа Римський заснував Всесвітній день дідусів і бабусь


Папа Римський Франциск оголосив дату Всесвітнього дня дідусів і бабусь. Свято відзначатиметься щороку в четверту неділю липня.

Про це повідомляє Vatican News.

Що це означає?

Папа Римський запровадив Всесвітній день людей третього віку, оскільки про дідусів і бабусь часто забувають. Свято відзначатимуть у четверту неділю липня.

Дату обрали не випадково, адже вона знаходиться близько до Дня вшанування святих Іоакима та Анни — дідуся та бабусі Ісуса Христа.

На думку Папи Римського Франциска, онукам і бабусям з дідусями важливо пізнавати один одного, бо вони є сполучною ланкою між поколіннями. 

«Бідні, Біблія та люди третього віку є трьома пріоритетами мого служіння», ─ підкреслив Папа Римський Франциск. 

Раніше ми розповідали, що Папа Римський закликав молитися за штучний інтелект. Голова Католицької церкви сказав – штучний інтелект перебуває «в центрі епохальних змін, які ми переживаємо», а робототехніка може змінити світ на краще.

За словами Франциска, все це буде справедливим лише в тому випадку, якщо люди використовуватимуть ШІ правильно і це не сприятиме нерівності на планеті. 

Також ми писали, що Папа Римський підтримав легалізацію одностатевих шлюбів. Він заявив: «Гомосексуали мають право на родину. Вони діти Божі. Нам потрібні закони про громадянські союзи, аби захистити їхні права».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь