Спецпроєкти

Clubhouse оновили: розповідаємо про зміни в політиці конфіденційности, шеринг посилань профілів і голосування серед слухачів


Розробники Clubhouse внесли важливі зміни в політику конфіденційности й додали нові функції.

Про це пише Engadget.

Що змінилося?

Раніше деякі користувачі занепокоїлися тим, що дані про телефонні номери можуть передаватися на віддалені сервери. Тому в компанії ухвалили рішення більше не запитувати доступу до списку контактів для надсилання запрошень у соціальну мережу.

Тепер, щоб надіслати комусь інвайт, потрібно ввести його номер телефону.

Співзасновник сервісу Пол Девідсон також додав, що користувачі можуть звернутися в сервісну підтримку з проханням видалити інформацію про їхні контакти із серверів.

Згодом цю можливість додадуть окремим інструментом у програму, щоб користувачі могли самостійно видаляти інформацію із серверів.

Також в останньому оновленні з’явилася можливість шерити посилання на профілі та клуби. Кімнати тепер фільтруватимуться за мовою спілкування. А спікером можна стати не тільки за запрошенням модератора, але й завдяки голосуванню серед слухачів.

Раніше ми розповідали, що соціальна мережа Clubhouse, яка раніше була доступна лише для IOS від Apple, найняла розробницю додатку для Android.

Розроблення додатку для Android розпочалося після того, як у січні компанія отримала фінансування від венчурної фірми Andreessen Horowitz у розмірі 100 мільйонів доларів. Після цього вартість компанії зросла до одного мільярда доларів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь