Спецпроєкти

Інноваційний парк UNIT.City запускають сервіс оренди електромобілів U.Go


Інноваційний парк UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна, офіційним імпортером BMW та MINI в Україні запускають пілотний проєкт оренди електромобілів U.Go для резидентів парку.

Про це для bit.ua повідомили UNIT.City.

Як це буде працювати?

UNIT.City разом з BMW та MINI Україна впроваджує новий формат каршеринга в Україні U.Go, мета якого  розвивати інноваційну мобільність, в тому числі пов’язану зі спільним використанням транспорту. UNIT.City виступає в якості тестового полігону. Київ став першим містом в Україні, де BMW та MINI Україна вирішили протестувати такий формат каршерінгу.

Пілотний проєкт реалізовуватиметься для резидентів і співробітників парку UNIT.City. BMW та MINI Україна.

«BMW Group є одним з новаторів в області каршерінга преміум-класу по всьому світу, запустивши свій бренд каршерінга DriveNow ще в 2011 році. До 2017 року BMW Group подолала рубіж, досягнувши понад мільйон зареєстрованих активних користувачів каршерінга, і сьогодні після ребрендингу в компанії ShareNow обслуговуються понад чотири мільйони зареєстрованих користувачів з 14 000 автомобілями в 18 містах. BMW і MINI Україна пишаються тим, що ми знайшли сильного партнера UNIT.City в Україні, який поділяє наше бачення і прагнення довести, що преміальний, зручний і безпроблемний досвід каршерінга, що призначений для користувача, може бути економічно вигідним в Україні. Ми вважаємо, що за допомогою U.Gо ми можемо доповнити наші існуючі потреби в мобільності клієнтів, залучити нових клієнтів, які ніколи не замислювалися про володіння власним автомобілем, і внести свій вклад у стійкий розвиток мобільності міста Києва», — генеральний директор BMW і MINI Україна Ерік Бернінг.

Як орендувати авто?

Спершу, потрібно верифікуватися за допомогою діджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль та у визначений час забрати ключі у Центрі Резидентів. Доступні на даний момент моделі авто: BMW i3 і MINI Cooper SE.

Після кожного користування авто автомобілі повертаються у парк, де проходять санітарну обробку.

Умови оренди авто для водія прості: потрібно мати водійське посвідчення і досвід керування автомобілем більше двох років. Перші дві години користування безкоштовні, наступні години оплачує компанія, де працює резидент. Третя година — 199 гривень, наступні по 499 гривень.

Про плани на майбутнє

Зараз, сервіс працює у тестовому режимі, але представники BMW Україна та MINI Україна мають плани на майбутнє.

«Коли UNIT.City буде добудований, це буде місце без машин. У нас будуть перехоплюючі хаби, а таким сервісом, як U.Go, зможуть користуватися всі резиденти парку. Для бізнесу це буде актуально вдень, для тих, хто буде жити тут — вранці або ввечері. Крім того, ми як прихильники принципів сталого розвитку прагнемо створювати рішення, які сприятимуть розвитку економіки шеринга і охорони навколишнього середовища. Наприклад, в 2019 році в блозі Всесвітнього економічного форуму минуле десятиліття вже називали «декадою економіки спільного споживання». Зараз прогнозують, що до 2025 року частка економіки шеринга в загальній виручці компаній по всьому світу досягне 50%, хоча ще в 2013 році вона становила лише 5%. Тому проєкт, який ми запускаємо разом з BMW Україна та MINI Україна, стане потужним бустом для екосистеми UNIT.City», — прокоментував керівний партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь