Спецпроєкти

Мер Києва може заборонити роботу громадського транспорту через натовп і черги


Мер Києва Віталій Кличко прогнозує можливу заборону роботи громадського транспорту через натовп і черги, які утворюються.

Про це мер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Які підстави заборонити громадський транспорт?

Віталій Кличко зазначив, що нині громадський транспорт працює за визначеним регламентом і з дотриманням норм безпеки, тобто з наповненістю не більш як 50% місць.

«І тут би я хотів наголосити! Громадський транспорт під час карантину працює тільки для тих пасажирів, які добираються на роботу чи в невідкладних справах. Для киян, які працюють у галузях життєзабезпечення міста! Натовпи в транспорті – це, я вважаю, безвідповідальність тих людей, які не дотримуються рекомендацій і нехтують правилами. Які вдають, що в нас ситуація нормальна і немає жодного вірусу», ─ написав мер.

Також він додав – якщо ситуація не поліпшиться, уряд і міська влада Києва ухвалюватимуть рішення зупинити роботу громадського транспорту.

Крім того, голова Асоціації перевізників Києва та Київської области Ігор Мойсеєнко має намір просити КМДА офіційно заборонити роботу маршруток на період столичного локдауну.

«Ми звертатимемося до київської міської влади, щоб нас зупинили офіційно. Тому що возити 11 пасажирів ─ дуже збитково. На нас також масово складають протоколи на 17 тис. грн штрафу, водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт під час спроби зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували», ─ сказав голова Асоціації перевізників Києва та Київської области.

За даними голови Асоціації перевізників, тільки сьогодні, 24 березня, складено близько 100 протоколів, і сума кожного становить 17 тисяч гривень. Між пасажирами й водіями постійно виникають конфлікти, а у двох маршрутках розбили вікна.

Ігор Мойсеєнко пояснює, що більшість перевізників збанкрутує вже за тиждень, дотримуючись правил «червоних» зон. І додає, що в цій ситуації «Київпастрансу» легше, адже їм виділяють мільярди гривень із міського бюджету.

Також він додав, що з 27 березня вартість проїзду приблизно 30-40% київських перевізників підвищать із восьми до десяти гривень.

Раніше ми розповідали, що НАНУ прогнозує стрімке зростання кількости хворих на COVID-19 за добу на початку квітня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь