Спецпроєкти

На журналістку bit.ua після Маршу жінок напала група невідомих молодиків


8 березня в Києві група невідомих молодиків напали на учасниць та учасників Маршу Рівності. Інцидент стався на Подолі, поблизу колеса огляду.

Про це ексклюзивно повідомляє журналістка bit.ua Поліна Вернигор.

Що відбулося?

Марш жінок завершився біля Поштової площі, Поліна Вернигор і п’ятеро її друзів скрутили свої плакати і пішли у сторону колеса огляду, що на Контрактовій. Десь поблизу нього їх зупинили журналісти одного телеканалу, попросили розгорнути плакати і дати коментар, чому вони ходили на Марш жінок.

Поліна зазначає, що ще тоді помітила групу молодиків, які дивно дивилися в їхній бік.

«Мій плакат був присвячений боротьбі з насильством. Це зіграло зі мною злий жарт. У день рівності після маршу я зіткнулася з насильством просто за те, що я відчуваю себе вільною жінкою», ─ додає Поліна Вернигор.

Які тільки вони відійшли від журналістів і почали згортати свої плакати, невідомі молодики підійшли і почали оточувати Поліну і її друзів. Вони намагалися відібрати плакати, штовхалися, ображали і хапали за руки. Їм вдалося відібрати плакат в однієї з подруг Поліни.

«У якийсь момент я почала сильно кричати. А на Контрактовій в той момент було дуже багато людей. Нападники, напевно, злякалися», ─ розповідає Поліна Вернигор.

Зрештою чоловіки відійшли. Поліні з друзями вдалося встановити, що на них напали члени організації «Національний спротив». Фото плакатів під ногами опублікував їхній ватажок.

 

Як то кажуть, с празнічком, дєвочкі.

На нас с друзями напала купка чуваків в чорному) якщо раптом хтось був поруч або побачить потасовку на Подолі в медіа десь, киньте, пліз!

П.С.: з нами все ок.

Опубліковано Поліною Вернигор Понеділок, 8 березня 2021 р.

 

Зараз учасниці Маршу жінок їдуть писати заяву про факт нападу в поліцію. Також вони шукають свідків цього інциденту, які фотографували і знімали відео моменту нападу на них.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь