Спецпроєкти

Третя країна у світі: У Мексиці легалізували марихуану


Нижня палата парламенту Мексики ухвалила закон, що легалізує марихуану. Це третя країна у світі, до ухвалила таке рішення.

Про це повідомили у парламенті Мексики.

Що передбачає легалізація?

Згідно з ухваленим законом, повнолітні мають право вживати, купувати, зберігати до 28 грамів вдома і вирощувати до шести рослин виключно для особистого вживання в рекреаційних цілях. У домі, де проживає більше, ніж одна людина, що споживає марихуану, дозволено вирощувати 8 рослин.

Проте, забороняється шкодити третім особам, особливо неповнолітнім. Також, рослини повинні залишатися у дозволених місцях чи в будинку, де вирощується марихуана або проживає споживач.

Вживати марихуану не дозволено в місцях, де заборонено палити законом. Також у державних та приватних школах будь-якого рівня освіти. Забороняється неповнолітнім працювати у галузі, пов’язаній з виробництвом, продажем та споживанням конопель.

Пропаганда канабісу також під забороною.

Раніше ми розповідали, що у Мічигані організація Greenhouse of Walled Lake, яка легально розповсюджує марихуану, запустила промоакцію ─ марихуана за щеплення від коронавірусу. Щоб отримати косяк, потрібно принести в центр документ, який підтверджує, що людина пройшла вакцинацію.

Мета цієї промоакції ─ привернути увагу до важливості вакцинування проти COVID-19.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь