Спецпроєкти

Замовлення продуктів і оплата посилок онлайн: додатки, які стануть корисними для кожного українця


Помічники у смартфоні – це полегшення побуту, можливість швидко придбати й продати, визначитись із цінами на ліки та продукти, а ще організувати дозвілля.

bit.ua розказує про застосунки, які точно знадобляться.

«Ліки Контроль» – база препаратів
Програма для перевірки зареєстрованих препаратів, із детальним описом протипоказань, протоколів застосування, фармакологічних дій. Також можна відшукати аналоги ліків.

Важливо, що застосунок допомагає вберегтися від підробок – він показує, який вигляд має справжнє упакування, яке має бути маркування, а також який вигляд має фальсифікат.

Посилання на завантаження

 

Tomato – помічник у новому місті
Якщо ви приїхали в нове місто й не знаєте, де пообідати чи відпочити – у додатку великий перелік закладів, які можна відфільтрувати за середнім чеком, кухнею, типом закладу.

Усього каталог додатку налічує майже 10 тисяч закладів у понад 50 містах. А ще в ньому можна знайти рецепти й добірки місць для проведення часу у вихідні.

Посилання на додаток

«Сортуй»
Додаток, який допомагає визначити тип сміття, зорієнтує вас, як правильно його чистити й утилізувати, а ще має інтерактивну мапу з місцями, де можна віддати сміття на сортування залежно від типу.

«Сортуй» підкаже, який тип пластику пляшки та скільки часу займає його розкладання. Додаток стане помічником для тих, хто хоче сортувати сміття, але не знає, з чого почати.

Посилання на застосунок

Додаток "Сортуй"

 

Noww
Перший в Україні додаток, який поєднує доставку та послуги. Нині працює розділ доставки їжі. Зробити замовлення з ресторанів можна в центральних районах міста та на Позняках.

Розробники – молодий український стартап – працюють над розширенням зони доставки та над іншими активними розділами додатку – доставка з супермаркету, доставка продуктів та одягу.

Посилання на сайт застосунку

«Нова пошта»
Сервіс перевезень, яким періодично користується більшість українців. Свої посилки можна зручно відстежувати на мапі.

Є змога оплачувати посилки, прив’язавши карту прямо в застосунку. Якщо в додатку є картка «Нової пошти», документи для підтвердження особистости не потрібні.

Посилання на застосунок

Дія
Сервіс, де можна отримати чимало державних послуг, а в самому додатку можна зберігати документи – від номера картки платника податків до водійського посвідчення.

Додаток як документ приймає більшість державних і комерційних установ. Наприклад, коли йдете на пошту, не потрібно брати із собою паспорта – менеджер видасть посилку за документами в додатку.

Посилання на застосунок

Застосунок "Дія"

 

OLX.ua
Зручна платформа, де можна придбати як нові товари, так і ті, що вже були у вжитку. У застосунку розміщують продукцію й невеликі крамниці та бізнеси, а також просто користувачі, які хочуть позбутися непотрібного і придбати щось потрібне за доступну ціну. Не варто думати, що на OLX.ua тільки старі нікому не потрібні речі. Купити й продати можна все: від одягу до меблів, а в розділі з вакансіями чимало пропозицій роботи. У маркетплейсі також є можливість оформити безпечну покупку, замовити доставку на відділення «Нової пошти» та безпечно оплатити покупку.

Посилання на застосунок

Costless
Зручний сервіс порівняння цін у супермаркетах. Можна дивитися ціни товарів не тільки у великих мережевих супермаркетах, а й у мінімаркетах і крамничках, які спеціалізуються на окремому виді товару – м’ясі, випічці тощо.

Також можна налаштувати фільтр найближчих маркетів, завантажувати чеки з оновленими цінами. А ще перевірити, чи наявний весь потрібний вам список товару в одній крамниці, і прив’язати дисконтні картки, щоб не носити їх у гаманці.

Посилання на застосунок

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь