Спецпроєкти

Кіберспортивна академія The Champion оголосила про партнерство з UPEA: розповідаємо деталі


Українська професійна кіберспортивна асоціація (UPEA) та перша українська кіберспортивна академія The Champion оголосили про початок партнерства.

Про це повідомляє UPEA для bit.ua.

Яка мета співпраці?

Головна мета співпраці – допомогти кожному охочому пройти шлях від аматора до професіонала й розпочати свою кіберспортивну кар’єру.

The Champion Academy ─ це кіберспортивна школа, яка навчає спортсменів дисциплін CS:GO, Dota 2, Fortnite і допомагає молодим гравцям вийти на професійну кіберспортивну сцену.

У програму навчання входять теорія та практика з професійними тренерами в live-режимі, тренінги з психології, участь у внутрішніх турнірах. UPEA ліцензували Академію і працюватимуть над збільшенням кількости кіберспортивних команд і гравців.

Основні цілі The Champion Academy:

  • популяризація кіберспорту;
  • якісна освіта;
  • навчання професії майбутнього.

«Об’єднавши зусилля з Українською професійною кіберспортивною асоціацією, ми разом зможемо дати поштовх для розвитку аматорської кіберспортивної сцени в Україні. Адже багато гравців, які тільки починають свою кар’єру в кіберспортивній галузі, стикаються з проблемою відсутности чіткої та зрозумілої вертикалі шляху від початківця до професіонала», — додав CEO проєкту кіберспортивної академії The Champion Олег Грищенко.

Раніше ми робили науковий огляд про залежність від відеоігор і пояснювали, чи роблять вони нас жорстокішими.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь