Спецпроєкти

Чоловік купив домен Google Аргентини за три долари і пошукова система перестала працювати по всій країні протягом декількох годин


Ніколас Курона придбав домен Google.com.ar за три долари і через це Google не працював в Аргентині дві години.

Про це пише ВВС.

Як так вийшло?

Ніколас Курона ввечері 21 квітня розробляв сайт для замовника. Йому почали приходити повідомлення, про те, що Google не працює. Хлопець також спробував, але пошукова система в нього теж не працювала.

Тому він зайшов до Мережевого інформаційного центру Аргентини, що відповідає за управління доменами країни. Ніколас помітив, що домен Google.com.ar можна придбати і виконуючи покрокову інструкцію, як це зробити, він придбав домен за 270 песо або 2,90 долара.

«Я хочу пояснити, що у мене не було злих намірів. Я просто спробував придбати доменне ім’я і Мережевий інформаційний центр дозволив мені», — додав Ніколас.

Є дві версії, чому так могло статися. Перша — Google забув продовжити термін дії ліцензії на домен. Але в компанії це заперечують.

Інша — технічні проблеми у роботі Мережевого інформаційного центру Аргентини.

Хлопець поділився цією історією у Твіттер і побоювався, що тепер у нього можуть бути проблеми. Але Google відновив роботу пошукової системи і розслідує причини інциденту. Хлопцю нічого не загрожує.

Раніше ми розповідали про топ-10 сайтів, які найбільше забруднюють повітря.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь