Спецпроєкти

Компанії Microsoft та LinkedIn допомогли 30 мільйонам людей з усього світу опанувати цифрові навички


Microsoft та LinkedIn починаючи з червня 2020 року допомогли більш ніж 30 мільйонам людей із 249 країн світу опанувати цифрові навички.

Про це в Microsoft розповіли для bit.ua.

Що це за ініціатива?

Як зазначають в Microsoft, під час кризи мільйони людей звернулися до дистанційного навчання від GitHub, LinkedIn та Microsoft, щоб оперативно опанувати професії, які мають попит на ринку праці. Серед цільової аудиторії були люди з промислових спеціальностей до продавців і водіїв вантажних перевезень.

З 25 лютого до 2 березня 2021 року компанія Censuswide провела онлайн-дослідження від імені LinkedIn серед 1009 менеджерів із найму та 2101 кандидатів у віці від 18 до 69 років.

Ініціатива компаній передбачала допомогти опанувати цифрові навички 25 мільйонам людей. Але, за результатами дослідження, у межах ініціативи вдалося допомогти 30 мільйонам людей. Крім того, компанії Microsoft та LinkedIn планують розширити ініціативу й допомогти 250 тис. компаній найняти співробітників, що отримали відповідні навички.

А що далі?

Наступний етап ініціативи ─ закласти фундамент сучасної економіки, заснованої на перевірених цифрових навичках.

У межах проєкту запускаються кілька нових інструментів і платформ, призначених для взаємодії між спеціалістами та роботодавцями. Безплатні курси LinkedIn Learning і Microsoft Learn продовжать ще на рік, а отримати сертифікат можна за зниженою ціною.

«За останній рік ми бачимо, як ситуація з пандемією вдарила по людях, які до останнього боролись з її наслідками. Сумісно з LinkedIn ми доклали подвійних зусиль, щоб підтримати новий напрям — побудову інклюзивного ринку праці, заснованого на цифрових навичках, створення більш альтернативного підходу, гнучких і доступних освітніх курсів, що об’єднують у собі реальну готовність навчати кадри нових та актуальних спеціальностей», — розповідає президент Microsoft Бред Сміт.

LinkedIn запускає найближчим часом:

  • Пілотний проєкт LinkedIn Skills Path — об’єднує навчальні курси LinkedIn із системою оцінки навичок і допоможе HR-спеціалістам у пошуку кандидатів із перевіреними навичками.
  • Виразні, інклюзивні та персоналізовані функції профілю LinkedIn допоможуть людям більш правдиво та захопливо розповісти про себе, про свої цілі та кар’єру. Нововведення дасть змогу кандидатам створити відеоролик «Історія на обкладинці», який продемонструє навички міжособистого спілкування рекрутерам і менеджерам з наймання.
  • Розширений доступ до LinkedIn Skills Graph допоможе створити універсальний підхід і мову для приватних осіб, робітників, організацій освіти та держструктур із метою об’єднання зусиль під час планування, наймання на роботу і розроблення освітніх програм.

Для студентів

Зі свого боку, Microsoft запускає Career Coach і додаток Microsoft Teams for Education на базі LinkedIn. За допомоги ідентифікатора навичок на основі штучного інтелекту (ШІ) та інтеграції з LinkedIn Career Coach проводить усебічний аналіз профілю студента відповідно до тенденцій ринку праці та допомагає їм розвивати актуальні навички, що мають найбільший попит.

«Протягом тривалого часу спеціалістів наймали суто з огляду на їхній минулий досвід, рівень освіти і диплом. Сьогодні все змінюється. Нині спеціалісти значно краще розуміють і застосовують потрібні цифрові навички, тоді як гравці бізнесу перебувають у пошуку кандидатів, які володіють технологіями, проте також звертають увагу на навички, що необхідні тут і зараз для реалізації поставлених перед робітником завдань. Ми, зі свого боку, хочемо прискорити ці адаптивні зміни», — зазначив генеральний директор LinkedIn Раян Росланскі.

Також компанія анонсує нову онлайн-службу Career Connector, яка протягом наступних трьох років надасть 50 тис. кандидатів можливість отримати роботу в галузі ІТ-технологій. Нова платформа орієнтована на студентів, що отримали навички за допомогою некомерційних організацій і партнерів Microsoft у галузі освіти, а також допоможе в пошуку роботи категоріям потенційних кандидатів, які менше представлені у традиційному ІТ-секторі (жінки, етнічні та гендерні меншини).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь