Спецпроєкти

У Мексиці та Польщі виявили поставки підробленої вакцини Pfizer проти COVID-19


У Мексиці та Польщі виявили підроблені партії вакцини Pfizer проти COVID-19.

Про це пише ABC News.

Що відомо про ці поставки?

У Польщі у флаконах вакцини Pfizer із підробленим маркуванням виявили косметичний продукт, що, ймовірно, є засобом для лікування зморщок. Нині компанія Pfizer веде переговори з владою Польщі. Щеплення підробленою вакциною в країні зробити не встигли.

«Ми усвідомлюємо, що в такому середовищі, яке підживлюється простотою та зручністю електронної комерції й анонімністю, що надається Інтернетом, буде збільшуватися поширеність шахрайства, підробки та іншої незаконній діяльности, пов’язаної з вакциною та ліками проти COVID-19», – сказав виданню прессекретар Pfizer.

У Мексиці флакони вакцини Pfizer також виявилися з підробленим маркуванням. Зокрема, партію знайшли в холодильниках, що використовують на пляжах, з іншим маркуванням і неправильним терміном придатности.

Як повідомляє The Wall Street Journal, у Мексиці в клініці встигли зробити 80 щеплень цією підробленою вакциною. Ціна однієї дози становить близько 1 000 доларів. Але влада країни заявила, що партію вилучили в помешканні зловмисника до того, як когось встигли вакцинувати.

Раніше ми розповідали, що компанії можуть записати працівників на вакцинацію проти COVID-19.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь