Спецпроєкти

У Моршині вакцинують проти COVID-19 більшість дорослого населення в межах експерименту МОЗ


У Моршині, що у Львівській області, вакцинують проти COVID-19 більшість дорослого населення в межах експерименту МОЗ.

Про це повідомляє Львівська обласна адміністрація.

Навіщо проводити цей експеримент?

Міністерство охорони здоров’я вирішило провести експеримент, щоб визначити ефективність вакцинації проти COVID-19 в окремому населеному пункті. Для цього виділили 2 400 доз вакцини CoronaVac.

Проєкт триватиме два тижні, планують вакцинувати більш ніж половину населення Моршина. Усього в місті проживає 4 239 осіб. Узяти участь в експерименті можуть люди віком від 18 років.

Записатися на щеплення можна через сімейного лікаря або на сайтах і Facebook-сторінках Моршинської міської ради та КНП «Моршинська міська лікарня».

За словами представників Львівської обласної адміністрації, це можливість вакцинувати позачергово жителів і створити безпечні умови для туристів. Також в області за вказівкою МОЗ розробляють проєкт постковідної реабілітації пацієнтів.

«Моршин є найбільшим курортним містом у нашій області, яке має можливості для організації відпочинку та реабілітації великої кількости людей. За ініціативою міського голови Руслана Ільницького Моршинська міська рада звернулася до уряду з пропозицією запустити пілотний проєкт із проведення позапланової колективної вакцинації від коронавірусу жителів і працівників санаторно-курортних закладів. Було визначено, що масове вакцинування дасть можливість створити 70% імунного прошарку», ─ розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Для реалізації проєкту вакцинації залучать дві бригади пункту щеплення КНП «Моршинська міська лікарня», а також виїзну мобільну бригаду з вакцинації КНП «Стрийська ЦРЛ».

Раніше ми розповідали, що ефективність китайської вакцини CoronaVac від компанії Sinovac Biotech становить 83,5%.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь