Спецпроєкти

За день 100 тисяч українців подали заявки на отримання восьми тисяч гривень карантинної допомоги


З 19 квітня можна надсилати заявки на отримання восьми тисяч гривень карантинної допомоги.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Скільки заявок уже подали?

За добу ФОПи та наймані працівники з «червоних» карантинних зон уже подали близько 100 тисяч заявок.

Водночас президент України наголосив, щоб українці подавали заявки активніше, щоб отримати карантинну допомогу вже у квітні.

«Малий і середній бізнес — одна з головних частин нашої економіки. Він створює близько 7 мільйонів робочих місць. Не можна допустити, щоб ці люди втратили роботу через коронакризу; щоб закрили свій бізнес через неможливість прогодувати сім’ю», — додав Володимир Зеленський.

Пресслужба Мінцифри повідомила, що вже понад 116 тисяч українців надіслали свої заявки.

«Стартувала послуга з подання заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПами та найманими працівниками. Так само, як і минулого разу, послуга є доступною тільки в мобільному застосунку та на порталі Дія. Оберіть зручну для вас платформу. Проста форма заявки — вам потрібно буде заповнити тільки номер IBAN вашого особистого рахунку. Щоб скористатися послугою у смартфоні, обов’язково оновіть застосунок», — пояснив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік. 

Також є можливість додатково отримати допомогу з коштів місцевого бюджету. Рішення про таку допомогу ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Ми розповідали, як отримати одноразову карантинну виплату через портал Дія і через застосунок Дія.

Повний перелік КВЕДів можна переглянути на платформі Дія за посиланням.

«Механізм подачі заявок залишається простим і зручним ─ через портал або застосунок Дія. Нині на цю програму підтримки планується витратити близько 3 мільярдів гривень», ─ зазначив Денис Шмигаль.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь