Спецпроєкти

Анджеліна Джолі зустрілася зі Світланою Алексієвич. Вони обговорили білоруських політв’язнів


Зустріч білоруської письменниці Світлани Алексієвич й акторки та пані посол доброї волі ООН Анджеліни Джолі організував Фонд культурної солідарности Білоруси спільно з Amnesty International.

Про зустріч розповіли в Telegram-каналі Фонду культурної солідарности Білоруси.

Як минула зустріч?

Світлана Алексієвич та Анджеліна Джолі обговорили ситуацію в Білорусі. Анджеліна Джолі розповіла, що її надзвичайно вразила книга «У війни не жіноче обличчя», яку вона нещодавно прочитала.

Також акторка висловила занепокоєння тиском білоруської влади на директорку дитячої лікарні в місті Гродні Ольгу Величко. Їй погрожують закрити лікарню через підтримку опозиції.

Білоруська письменниця розповіла історію 17-річного Микити Залатарова, якого засудили до п’яти років в’язниці. Як зазначають правозахисники, підлітка після затримання не раз били й поліція, і працівники СІЗО, незважаючи на те, що хлопець страждає на епілепсію.

Також Світлана Алексієвич та Анджеліна Джолі поговорили про протести в Білорусі минулого року, політичних в’язнів і способи їх підтримки.

Розмова тривала близько двох годин.

Раніше ми розповідали, що в Києві під час преспоказу ЛГБТ-фільму стався напад на глядачів. KyivPride звинувачує організацію SOLARIS.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь