Спецпроєкти

В Ізраїлі скасовують усі карантинні обмеження завдяки програмі вакцинації


З 1 червня Ізраїль скасовує всі карантинні обмеження.

Про це повідомило МОЗ Ізраїлю.

Подробиці

Карантинні обмеження скасовують для жителів Ізраїлю, проте обмеження для туристів залишаються. Також у МОЗ додали, що правила для туристів із-за кордону можуть посилити, щоб запобігати завезенню нових штамів COVID-19.

«Уперше з початку пандемії всі обмеження на території Ізраїлю буде знято з 1 червня», — повідомили в міністерстві.

В Ізраїлі станом на сьогодні понад 5 мільйонів людей щепилися двома дозами вакцини проти COVID-19. Це 55% усього населення країни. Раніше відвідувати ресторани, бари та спортзали могли тільки повністю щеплені або ті, хто перехворів і отримав «зелений паспорт».

З 1 червня людям, які ще не вакцинувалися, також дозволять відвідувати ці місця. Перший час залишатиметься обов’язковим носіння масок у закритих приміщеннях.

«Рішення, яке скасовує всі карантинні обмеження, зокрема масові зібрання у приміщеннях та на відкритому просторі, є результатом ретельних консультацій із представниками охорони здоров’я», — додав міністр охорони здоров’я Юлі Едельштейн.

Ізраїль завдячує своїм успіхом у боротьбі з COVID-19 всесвітній кампанії з вакцинації, завдяки якій більшість дорослого населення повністю вакцинована.

Раніше ми розповідали, що щеплення проти COVID-19, ймовірно, доведеться повторити за рік.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь