Кураж повертається: перша подія у 2021 році присвячена мистецькій і фешн-колаборації
Перший у 2021 році Кураж пройде 15-16 травня на ВДНГ у Києві та буде присвячений мистецькій і фешн-колаборації. Розповідаємо детальніше, чому не варто пропускати цю подію.
Кураж: програма заходів і активностей
Останній Кураж відбувся більш ніж пів року тому. За час перерви проєкт трансформувався і зробив наголос на колабораціях, що спрямовані на підтримку сучасних українських митців: дизайнерів, фотографів і музикантів.
За мистецтво на Куражі відповідатиме Waone Interesni Kazki — український художник Володимир Waone Манжос. Він стане куратором виставки на Куражі та за підтримки Tuasho збере лайнап художників.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Зі свого боку, український диджитал-митець Діммі Табурець, який співпрацював із Balenciaga, зробить зі старих речей інсталяцію на фасаді павільйону, продемонструвавши, що їм можна дати нове життя.
Дизайнерка Ксенія Шнайдер і Кураж запустили спільну ініціативу для підтримки української промисловости та локальних брендів. На другому павільйоні можна буде знайти підготовлений до колаборації корнер. У ньому продаватимуть спеціально відібрані речі від українських дизайнерів.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Протягом року організатори планують збирати добровільні благодійні внески від гостей і учасників. Гроші перекажуть на заміну швейного обладнання в Київському фаховому коледжі прикладних наук. Щорічно в коледжі проходять практику понад 300 студентів, третина з яких має порушення слуху.
Лекторами/-ками будуть Сабіна Мусіна, Ольга Руднєва, Монро, Максим Павловський, Aerotim, Анастасія Голобородько та засновниця Куражу Альона Гудкова.
Також на травневому Куражі можна буде потрапити в об’єктив фешн-фотографа Дениса Манохи, який співпрацює з багатьма всесвітніми та українськими глянцями; стати свідками імпровізації Василя Байдака та стендапу «Інародного театру “Воробушек”». Буде й нагода завітати на воркшоп від театру «Дах»; обрати вінтажні речі, прикраси або посуд на барахолці та знайти свій скарб у Rotten Ambar.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Детальна програма заходу – за посиланням.
Квитки можна придбати за посиланням або на вході. Організатори просять розраховуватися безконтактно. Ціна входу ─ 150 гривень.