Спецпроєкти

Для відеоконференцій в ZOOM: Бренд Royenko Agency створили беZOOMовні футболки


Український бренд Royenko Agency випустили колекцію футболок для проведення відеоконференцій в ZOOM.

Дізнатися більше можна на сайті.

БеZOOMовні

Зустрічі в ZOOM стали нашою буденністю. І бути одягненим лише наполовину також вже вважається нормою. Тому агенція Royenko Agency і створила промовисті футболки спеціально для відеодзвінків.

Як зазначають творці футболок, одягнути беZOOMовну футболку за конференцію в ZOOM ─ означає підтримати всіх, чиє життя змінилося і тих, хто ще тільки адаптується чи вже адаптувався до нового дистанційного сьогодення.

Ось чотири головних посили футболок:

  • Шоби шо? – риторичне питання, яке викриває більшість мотивів та допомагає бути у контексті. Ви ніби підіймаєтеся над всім хаосом та стаєте вищим за все це.
  • *агресивно мовчить – якщо внутрішній настрій періодично відповідає пасивно-агресивному, а виховання не дає змоги розкрити всі чакри, то саме ця футболка буде вашим рупором у зовнішній світ.
  • Мене чути? – перше запитання при вході до конференції. А ще при використанні мікрофонів та інших звуковідтворювальних приладів.
  • ШТОШ – якщо потрібно тримати себе у руках та сміливо приймати будь-які виклики, то ця фраза буде квінтесенцією вашого примирення із дійсністю. Примирення, але не покори.

Також, із цими фразами є фони для ZOOM, які можна безкоштовно завантажити за посиланням.

«Кожен рік агенція створює свій мерч «на злобу дня» у вигляді футболок — це вже добра традиція. Ця колекція присвячена року в ZOOMі, сподіваюсь наступну ми зробимо на честь перемоги кампанії масової вакцинації в Україні», — коментує CEO Royenko Agency Ольга Роєнко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь