Євро-2020: Матч Швеція – Україна завершився перемогою нашої збірної!

Матч Швеція – Україна завершився з рахунком 1:2.

Протистояння у ⅛ Євро-2020 відбулося у Хемпден Парк у Глазго.

Голи – коли і на якій хвилині

Перший гол забив Зінченко на 27 хвилині.

Автор другого голу – Форсберг на 43 хвилині.

У ході двох додаткових екстратаймів (30 хвилин) Довбик на 120 хвилині забив ще один гол.

Догравала збірна Швеції в меншості: за грубу гру проти Бєсєдіна гравець швецької команди Даніельсон отримав червону картку.

Склади команд, тренери, суддівська команда

Україна: Бущан – Караваєв, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Миколенко – Степаненко, Зінченко, Малиновський, Ярмоленко – Яремчук.

Тренер – Андрій Шевченко.

Швеція: Ульсен – Лустиг, Лінделеф, Даніельсон, Аугустінссон – Ларссон, Ульссон, Екдаль, Форсберг – Ісак, Кулусевськи.

Тренер – Янне Андерссон.

На сьогоднішньому поєдинку працювала італійська суддівська бригада на чолі із 45-річним Даніеле Орсато.

Шлях нашої збірної на Євро-2020

Перший матч був зі збірної Нідерландів, і нашій збірній трішки не вистачило до нічиєї. Протистояння Нідерланди – Україна завершилося з рахунком 3:2.

У другому матчі зі збірною Північної Македонії ми вибороли перемогу – рахунок 2:1 на нашу користь.

Матч з Австрією українська збірна програла з рахунком 0:1. Втім, програш не завадив потрапити до ⅛ фіналу Євро-2020: результати матчів групи E дозволили збірній вийти з групи з третього місця.