Спецпроєкти

На фестивалі Atlas Weekend вакцинуватимуть від Covid-19: як записатися?


МОЗ заявило, що на фестивалі Atlas Weekend, який відбуватиметься з 5 до 11 липня в Києві, вакцинуватимуть від Covid-19.

Про це зазначають на сайті МОЗ.

Хочу вакцинуватися, як записатися?

Упродовж всіх днів фестивалю Atlas Weekend на ВДНГ працюватиме центр масової вакцинації.

Він буде відкритий із 10:00 до 16:00 на ВДНГ у 9 павільйоні. Щеплюватимуть вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

«Наша мета – щепити якомога більше українців від COVID-19, щоб досягти колективного імунітету. Протягом наступного тижня на Atlas Weekend у Києві працюватиме ще один центр масової вакцинації. Це дасть можливість не тільки захистити більше людей від коронавірусної хвороби, але й популяризувати щеплення серед молоді», – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Для вакцинування потрібно:

  • мати з собою паспорт або е-паспорт у Дії;
  • попередньо зареєструватися через helsi.me.

Вакцинуватимуть людей вісім мобільних бригад. Також на території чергуватиме команда з надання екстреної медичної допомоги.

«Для нас дуже важливо публічно підтримати вакцинацію. Нам як представникам креативної індустрії дуже важливо, аби буремні часи пандемії закінчились якнайшвидше. Тому ми з партнерами організовуємо центр вакцинації від COVID-19 на території ВДНГ під час фестивалю, аби всі охочі мали змогу вакцинуватися», – коментує генеральний директор Atlas Weekend Дмитро Сидоренко.

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь