Спецпроєкти

Бути врівноваженим: кращі додатки для боротьби з тривожністю


Продуктивність падає, робота не приносить задоволення, а тривожні думки не покидають голову? На якість нашого життя та працездатність неабияк впливає наш ресурсний стан. Якщо його вичерпано, день не приноситиме нічого, окрім стресу. Ось кращі додатки для зниження рівня тривоги.

Sanvello

Програма схвалена Американською психологічною асоціацією. Принцип додатку заснований на когнітивно-поведінковій терапії й медитаціях, які допомагають досягти внутрішньої рівноваги.

Додаток щодня пропонує поради по догляду за собою, цитати для позитивного мислення, коучинг і терапію.

Ви можете вести нотатки, користуватися додатком як особистим щоденником і відстежувати власний прогрес.

Наразі Sanvello користується вже понад 40 мільйонів людей.

Вартість: завантаження безкоштовне, проте додаток включає деякі внутрішні покупки від $3,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Calm

Тут ви знайдете для себе як разові практики, так і добірки для роботи з тривожністю, стресом і безсонням. У додатку представлені цикли медитацій: для прийняття себе та подяки, відносин, почуття щастя, концентрації уваги тощо. Такі цикли допомагають досягти результату, бо тривають від 7 до 21 дня.

Також щодня у додатку з’являється нова 10-хвилинна практика, яка допоможе вам розслабитися протягом дня або розвантажити думки перед сном.

Вартість: завантаження безкоштовне, проте вам буде доступний обмежений функціонал; аби отримати щомісячну підписку необхідно сплатити від $0,99 до $14,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

ReGain

Якісний додаток, який надає терапевтичну допомогу вашим стосункам. Разом зі своїм партнером ви можете створити акаунт, де зможете “зустрічатися” з терапевтом і розв’язувати проблеми, аби зберегти відносини. Спеціалісти також даватимуть поради, як уникнути нездорових і аб’юзивних стосунків. .

Вартість: додаток повністю безкоштовний.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Welltory

Корисний додаток, що відстежує рівень стресу і серцеві показники через камеру вашого смартфону. Має синхронізацію з фітнес-браслетами, “розумними” годинниками та іншими додатками для більш точних результатів.

Серед функціоналу Welltory ви знайдете не тільки індивідуальні виміри й аналітику, а й поради щодо поліпшення самопочуття, налагодження режиму, корисних звичок і способу життя.

Вартість: додаток безкоштовний; проте, якщо ви хочете отримати більше функцій, є платна підписка за $8,99 на місяць.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Paradym

Paradym – це ваш кишеньковий ментор, який допоможе позбутися емоційних гойдалок. Додаток заснований на передових дослідженнях і схвалений досвідченими психологами, тренерами та експертами в галузі психічного здоров’я. Додаток, що допомагає користувачам дізнатися свої емоційні патерни й отримати рекомендації щодо їх подолання.

Вартість: завантаження безкоштовне; є додаткові платні функції від $8,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Happify

Завдання та ігри в додатку розроблені провідними експертами, що десятиліттями займаються позитивною психологією, концентрацією і поведінковою терапією. Ігровий процес спрямований на позбавлення від негативних думок, стресу і занепокоєння.

Вартість: завантаження безкоштовне; є додаткові платні функції від $14,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Wysa

Wysa – це емоційно розумний чат-бот, який використовує штучний інтелект для реакції на висловлені вами емоції. У додатку є вправи для роботи з почуттям стресу, тривоги, продуктивністю, мотивацією і сном.

Вартість: є безкоштовна версія з обмеженим функціоналом і пробний період на 7 днів; підписка на повний пакет коштуватиме $6,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

Headspace

Headspace спирається на наукові дані про медитації.

Додаток метафорично представляє розум у вигляді неба, а думки у вигляді хмар, які накопичуються. Медитації, що присутні у додатку, вчать перебувати в моменті, справлятися зі стресом і складними ситуаціями.

Вартість: додаток можна встановити безкоштовно і користуватися всіма функціями протягом двох тижнів; місячна підписка ж коштуватиме $12,99.
Додаток доступний для користувачів Android та iOS.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь