Спецпроєкти

У YouTube з’явиться можливість залишати чайові блогерам


Соціальна мережа YouTube запускає нову функцію Super Thanks, завдяки якій можна буде залишати чайові блогерам.

Про це пише The Verge.

Як це працюватиме?

Функція Super Thanks буде вмонтована у YouTube. Щоб підключити її в себе, блогери повинні стати учасниками партнерської програми YouTube.

Фоловери зможуть автоматично надсилати від $2 до $50 на підтримку улюбленого ютубера.

Компанія сподівається, що ця функція стане ще одним шляхом доходу для блогерів, щоб ті не покладалися лише на рекламу.

Функція Super Thanks, на відміну від раніше запущеного інструмента Super Stickers і Super Chat (дозволяли надсилати гроші блогерам під час стрімів), працюватиме як під час прямих трансляцій, так і під час перегляду завантаженого відео.

Коли фоловер надішле гроші, на екрані з’явиться привітальна анімація, а під відео – барвистий коментар із його ім’ям. Блогери можуть взаємодіяти з ім’ям свого глядача й відповідати йому як на звичайний коментар.

Упродовж останнього року YouTube тестував цю функцію. Зараз Super Thanks доступний у 68 країнах світу в бета-версії для комп’ютерів, смартфонів на Android та iOS.

У майбутньому глядачі зможуть самостійно вирішувати, яку суму хочуть надіслати блогеру. Поки що діють обмеження в розмірі до 50 доларів.

Ми розповідали про 5 програм для редагування відео. Опанувати програму для монтажу відео – справа кількох днів. Достатньо засвоїти базові функції: налаштування швидкості, склеювання кадрів, додавання музики та тексту.

Монтувати відео зручно за допомогою онлайн-сервісів або відеоредакторів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь