Спецпроєкти

Потрібно 11 мільярдів доз вакцин: ВООЗ оголосила початок третьої хвилі пандемії


ВООЗ оголосила початок третьої хвилі пандемії COVID-19.

Про це йдеться в заяві ВООЗ.

Що це означає?

Упродовж дев’яти тижнів у світі фіксували спад захворюваності, але зараз зафіксували перехід на ранню стадію третьої хвилі пандемії. За останні чотири тижні зростає кількість нових випадків COVID-19 і спостерігається ріст смертності в різних країнах.

«Штам Дельта присутній зараз у 111 країнах, і ми очікуємо, що незабаром він стане домінантним штамом у всьому світі, якщо ще не став», – додає очільник ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

ВООЗ також наголошує на нерівному розподілі вакцин. Через це велика частина країн залишається під загрозою без доступу до вакцинації.

Організація вимагає від кожної країни до вересня вакцинувати 10% населення. До кінця 2021 року потрібно щепити мінімум 40% громадян, а до середини 2022 року – 70%.

Для такого плану світу потрібно 11 мільярдів доз вакцин.

Наразі в Україні 623 нові випадки COVID-19 за добу. Найбільше випадків зареєстровано в Києві – 177. Серед областей: Одеська – 57, Житомирська – 33, Донецька – 32 та Київська – 31.

З початку вакцинації в Україні повністю щепилися 1 177 642 особи, першу дозу отримали 2 311 690 осіб.

Також Євросоюз включив Україну до списку «зелених» країн, для громадян яких рекомендовано тимчасово скасувати обмеження на в’їзд.

Проте кожна держава-член ЄС самостійно вирішує, чи скасовувати обмеження для українців.

Раніше ми розповідали, що в телеграмі запустили чат-бот для подорожей в умовах пандемії. Він повідомлятиме про будь-які зміни під час перетину кордону.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь