Спецпроєкти

Banda Agency та Reface організовують перший табір для креативників: як долучитися?


З 15 до 21 вересня на базі відпочинку в Київській області Banda Agency та Reface організовують перший табір для креативників.

Більше інформації можна дізнатися за посиланням.

Для кого й про що цей табір?

У програмі табору будуть лекції від команд Banda Agency та Reface. Серед іншого –штормінги, рев’ю та презентації для справжніх клієнтів.

За атмосферу відповідатиме ранкова зарядка, річка, вогнище, творчість руками та гучна прощальна вечірка. Як зазначають організатори, у таборі просуватимуть співтворчість та командну роботу.

Подати заявку на участь може будь-яка людина незалежно від галузі роботи та спеціальності. Важливо лише, щоб ви досягнули повноліття.

Перший табір для креативників є безплатною ініціативою для всіх охочих із будь-якого міста України. Трансфер із Києва та назад, проживання, триразове харчування (є спеціальне меню для веганів), навчання та розваги оплачують організатори.

Під час реєстрації потрібно сплатити лише 50 гривень для підтвердження вашої мотивації стати учасником.

«У креативному таборі ми будемо ділитись своїми знаннями на практиці та працюватимемо над реальними брифами разом з учасниками. Кожна команда матиме ментора від Banda або Reface, який буде вчити та допомагати рухатись вперед. А ще ми вирішили присвятити цей табір не просто рекламі, а креативності в цілому. Вважаємо, що вона ширша за маркетинг, дизайн чи навіть контент. Креативність – це про спосіб мислення, цікавість та бажання зрозуміти природу речей. Тому в таборі ми будемо вчитись думати, створювати образи, сенси та креативно розв’язувати задачі», – розповідає креативний директор і засновник Banda Єгор Петров.

Спойлер! Під час відбору заявок будуть звертати увагу на нестандартність мислення, свіжий погляд та оформлення ідеї.

Як подати заявку?

Подати заявку на участь можна за посиланням до 1 червня цього року. Заявку треба подавати вже з виконаним творчим завданням.

З 10 до 20 серпня організатори проводитимуть інтерв’ю з можливими учасниками. Вас додають до чату в телеграмі, де повідомлятимуть усю важливу інформацію. З 20 до 21 серпня оголосять результати.

Табір для креативників триватиме з 15 до 21 вересня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь