Спецпроєкти

Двоє спортсменів із Білорусі також вирішили не повертатися додому після ситуації з Тимановською


Білоруські спортсменка з багатоборств Яна Максимова та легкоатлет Андрій Кравченко 3 серпня заявили, що не повернуться в Білорусь.

Про це вони повідомили на своїй сторінці в інстаграмі.

Подробиці

Спортсмен і спортсменка прийняли таке рішення після ситуації з легкоатлеткою Христиною Тимановською, яку намагалися насильно вивезти з Токіо.

«Після всіх подій, що відбулися, у Білорусь повертатися я не планую. У мене є маленька дочка, я не можу ризикувати. Я з тих людей, хто не може мовчати. ​​Коли жила й тренувалася в Білорусі, мене не відпускала вся ситуація. Упродовж всього цього часу, ризикуючи всім, я продовжувала щось робити», – заявила Яна Максимова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Yana Maksimova-Krauchanka?❤️? (@_maksimava_yana)

Наразі Яна, її донька та чоловік Андрій Кравченко вирішили залишатися в Німеччині. У серпні 2020 року Кравченко став одним із 400 спортсменів, хто підписав відкритий лист із критикою фальсифікації результатів президентських виборів і насильства з боку силовиків до мирних протестувальників.

Після цього його відрахували зі збірної Білорусі.

«У Німеччині зараз можу дихати на повні груди, добре спати. Дуже хочу повернути ту енергію, якої мені не вистачило на змаганнях для гарного виступу й для попадання в Токіо на Олімпійські ігри. А ще я дуже сподіваюся, що дочекаюся того часу, коли поїду виступати під біло-червоно-білим прапором», – розповідає Яна.

Нагадаємо, що Міжнародний олімпійський комітет розпочав розслідування ситуації з білоруською легкоатлеткою Тимановською. МОК хоче почути всіх причетних.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь