Спецпроєкти

Ілон Маск планує створити робота-гуманоїда Tesla Bot до 2022 року


Ілон Маск анонсував створення робота-гуманоїда Tesla Bot до 2022 року.

Про свої плани він розповів під час Дня штучного інтелекту в Каліфорнії.

Що зможе цей робот?

За основу для Tesla Bot візьмуть автономний комп’ютер Dojo та нейромережу, яка може розпізнавати світ й орієнтуватися в ньому. Замість обличчя в робота буде екран з інформацією. Максимальна швидкість робота буде 8 кілометрів на годину. Ілон Маск пояснив, що можливості Tesla Bot є обмеженими, людина зможе здолати робота або втекти від нього.

Для роботів виростають ті ж чіпи та датчики, що і в автомобілях компанії. Tesla Bot буде доброзичливим, зможе виконувати прості, небезпечні або нудні завдання, які повторюються з періодичністю. У майбутньому цей вид роботів-гуманоїдів, за словами Ілона Маска, зможе навчитися виконувати різні завдання, які зараз роблять лише люди, і це трансформує світову економіку завдяки зниженню витрат на робочу силу.

Наприклад, робот-гуманоїд зможе ходити за продуктами. Водночас Ілон Маск припускає, що спочатку робот, найімовірніше, працюватиме не так, як гадалося.

У CNBC пишуть, що Tesla Bot – це продукт для натхнення прихильників, співробітників, клієнтів та інвесторів. Вони заплановані на тривалий час і не завжди виходять у термін.

Ми розповідали, що роботи Boston Dynamics навчилися перестрибувати з бар’єра на бар’єр і тримати рівновагу.

Інженери заявили, що з допомогою цих стрибків і балансування вони «доводять Atlas до межі можливостей, щоб відкрити для себе нове покоління мобільності, сприйняття та спортивного інтелекту».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь