Спецпроєкти

Спортсменка із Польщі продала на аукціоні свою першу срібну медаль, щоб допомогти хворому хлопчику


Польська спортсменка Марія Андрейчик продала на аукціоні свою першу срібну медаль, яку здобула на цьогорічній Олімпіаді, щоб допомогти хворому хлопчику.

Хто купив медаль?

Метальниця списа Марія Андрейчик вирішила продати свою медаль, щоб допомогти маленькому хлопчику Мілошу із Сілезького воєводства. Він має серйозну ваду серця й потребує операції.

Про продаж своєї срібної медалі вона оголосила минулого тижня. Спортсменка зазначила, що аукціон не має кінцевого терміну, але Мілош потребує операції терміново.

17 серпня на своїй сторінці в інстаграмі вона повідомила, що аукціон завершився. Медаль викупила мережа магазинів Żabka Polska.

«Медаль, яку я виставила для Мілошека минулого тижня, була продана з аукціону. Разом із пожертвою Жабки ми зібрали для Мілоша понад пів мільйона злотих! Браво любі, ви неймовірні. Дякую за кожен злотий», – написала Марія.

Дівчина заявила, що ця срібна медаль, яку вона здобула на цьогорічних Олімпійських іграх, є для неї «символом боротьби, віри та прагнення до мрії, попри негаразди». І додала, що з радістю вручить медаль мережі магазинів Жабка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maria M. Andrejczyk (@m.andrejczyk)

«Нас дуже вразив надзвичайно красивий і благородний жест нашого олімпійця, тому ми вирішили підтримати збір коштів для Мілошека. Ми вирішили, що медаль за друге місце в Токіо залишиться з Марією!», – натомість відповіли в компанії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь