Спецпроєкти

Google розробить застосунок для бігунів із порушенням зору


Компанія Google Japan розробить застосунок для бігунів із порушенням зору.

Про це йдеться в блозі Google.

Як це працюватиме?

Для бігунів із порушенням зору Google розробляє спеціальну технологію. Вона має допомогти людям орієнтуватися в просторі під час пробіжок на свіжому повітрі.

«У Японії близько 60 відсотків населення регулярно тренується. Однак ця кількість знижується наполовину серед людей із вадами зору», – зазначають у Японському спортивному агентстві.

Технологія розробляється на базі штучного інтелекту розпізнавання зображень. За допомогою камери смартфона застосунок аналізуватиме положення людини в просторі. Важливо, щоб на землі була лінія, щодо якої штучний інтелект визначатиме рух людини.

Бігун має прикріпити смартфон із цим застосунком до живота. Якщо людина бігтиме на правильному шляху, застосунок транслюватиме м’які звуки, якщо відхилятиметься від спеціальної лінії на асфальті, звук ставатиме голоснішим.

Також у Google сподіваються удосконалити технологію, щоб вона могла розпізнавати лінію навіть якщо вона забрудниться або на ній лежатиме опале листя.

«Ми продовжуємо працювати над підвищенням точності та продуктивності системи, збираючи відеодані з якомога більшої кількості ситуацій, щоб навчити модель розпізнавати різні середовища. Найголовніше, ми усвідомлюємо важливість залучення експертів спільноти до процесів проєктування та інженерії», – пояснюють у Google.

Застосунок із технологією планують реалізувати для практичного використання.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь