Спецпроєкти

Браузерні ігри онлайн найкращі для компанії, стратегії, про космос та економічні


Браузерні ігри

Браузерні ігри – це ігри, які використовують браузерний інтерфейс. Як правило, тут немає потреби в установленні на комп’ютер будь-яких програм, окрім браузера, а також в окремих випадках плагіна для нього. Браузерні онлайн-ігри ділять на однокористувацькі та розраховані на багатьох користувачів.

Найкращі браузерні онлайн-ігри

Усі, кого цікавлять круті браузерні ігри, хочуть дізнатися, які входять до топу. Пропонуємо добірку – найкращі браузерні онлайн-ігри:

 1. Let’s Fish. Захоплива гра для любителів риболовлі та не тільки. Сам процес дуже простий і зрозумілий навіть дитині. Потрібно закинути вудку та дочекатися, коли поплавець почне стрибати.
 2. Vikings: War of Clans – цікаво та відповідально. Тут доведеться керувати цілим селом, а воїнів скеровувати в набіги.
 3. Raid: Shadow Legends – захоплива фентезійна гра про населений 16-ма різними фракціями світ із 15-ма класами персонажів.
 4. Drakensang Online – про таємничий світ Дорії. Нереально красива графіка та захопливий геймплей роблять цю гру однією з найяскравіших.

Браузерні ігри рпг

Браузерні ігри рпг є тими самими рольовими іграми, у яких багато персонажів – це реальні люди. Гравець тут повинен прокачати свого персонажа, щоб він міг без проблем вийти з будь-якої ситуації. Для таких цілей браузерні ігри онлайн рпг дають можливість вибрати будь-який спосіб: купити зброю, екіпірування, навички або взяти участь у дуелях, різних битвах.

Популярні браузерні онлайн-ігри – «Ліга Шторма», «Магічні землі», «Гроза морів».

Браузерні ігри для компанії

Їх ще називають розрахованими на багатьох користувачів. До них зараховують настільні ігри, які імітують. Наприклад, шахи, карткові чи нарди. Вони розраховані на двох гравців або на більшу кількість. Зв’язок гравців забезпечується браузером за допомогою ігрового сервера. У грі може бути обов’язковою умовою наявність усіх учасників чи ні. В останньому варіанті гравці роблять свої ходи по черзі, коли їм зручно. Усе зберігається на сервері.

Браузерні mmorpg онлайн-ігри топ

До сучасних браузерних mmorpg онлайн-ігор топ належать:

 1. Rise of Angels – цікавий варіант для шанувальників фентезі.
 2. Ліга Ангелів-3. Гравцям належить не просто побачити, а й взяти участь у битвах ангелів та драконів.
 3. Магічні землі запрошують у незвіданий та такий захопливий світ фентезі.

Онлайн-ігри на телефон браузерні

Мобільні браузерні ігри – це ще одна можливість розважитися, а також потренувати свої навички у стратегіях, плануванні та багато інших. Багато новинок дозволяє підібрати найкрутіші браузерні ігри на андроїд та насолоджуватися ігровим процесом.

Браузерні ігри-стратегії

Сучасні браузерні ігри-стратегії створені спеціально для всіх, хто хоче не просто цікаво грати, а й тренувати мислення, логіку. Найкращі браузерні онлайн-ігри стратегії:

 1. Rail Nation – «доросла» гра в паровозики, де належить не тільки по-дитячому розважатися, а й по-дорослому думати, планувати та стратегічно все прораховувати.
 2. Travian – браузерна гра, що полюбилася багатьом ще з 2004 року. Цікаво та захопливо. Тут складно знайти те, чого не вистачає стратегії: війни із сусідами, постійний розвиток, видобуток ресурсів.
 3. Зіркова федерація – цікава космічна стратегія. У гравця є можливість керувати величезними територіями й навіть знищувати Всесвіт планети.

Браузерні ігри про космос

Космічні браузерні ігри увійшли до переліку найкращих навіть для тих, хто не захоплюється космосом. Найпопулярніші браузерні космічні ігри:

 1. Ogame присвячена створенню галактичних наддержав. Гравцям потрібно заселити планети й далі вивчити весь навколишній простір.
 2. Xcraft – яскраво та захопливо. Створення планет, колонізація нових світів, галактичні війни чекають на кожного гравця.
 3. Зоряні примари – гра, що нагадує багатьма «Космічні Рейнджери Онлайн». Але тут ще більше покращень прокачування персонажа, система крафту, продумана економіка.

Браузерні економічні ігри

Економічні браузерні ігри онлайн не менш захопливі та розраховані на різну кількість гравців. Серед них найкращі браузерні економічні ігри:

 1. Імперія онлайн-2 – присвячується поселенню та продуманому створенню найпотужнішої армії. Завдання полягає в покращенні будов, видобутку ресурсів, розширенні територій та перемозі над іншими гравцями.
 2. Війни престолів. Цікава воєнно-економічна стратегія. У процесі гри потрібно довірений замок зробити потужною неприступною фортецею, відбудовуючи довкола власну імперію.
 3. Кодекс пірата – для любителів романтичних подорожей та морських битв. Кожен гравець може запросто стати головним над бандою тих найнебезпечніших морських розбійників.

Нові браузерні онлайн-ігри

Які з’явилися нові браузерні онлайн-ігри у 2021 році? Це питання цікавить багатьох любителів комп’ютерних розваг. Популярні новинки:

 1. Я феодал.
 2. Blade of Kings.
 3. Fanwars.
 4. Sword Art Online.

Безплатні браузерні ігри онлайн роблять будні насиченішими й водночас не перевантажують гаджети. Найкращий спосіб цікаво провести час без шкоди для техніки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь