Спецпроєкти

Новаторство і традиція: Hennessy презентував у Києві лімітовану колекцію коньяку Very Special у колаборації з дуетом Les Twins


Щороку найбільший виробник коньяку у світі Hennessy презентує лімітовану колекцію в колаборації із сучасними митцями.

Hennessy VS Les Twins

Лімітована колекція Very Special – це оригінальне оформлення пляшки, яке створили сучасні художники. 

Унікальний дизайн «лімітці» Hennessy VS у різні роки створювали Шепард Фейрі, тату-майстер Скотт Кемпбелл, street-художники Феліпе Пантону, JonOne, Os Gemeos і Futura. А також жінка-художниця Faith XLVII родом із Південно-Африканської республіки. 

Цьогорічна колекція об’єднує мистецтво танцю та створення коньяку.

Цьогоріч лінійку презентував знаменитий хіп-хоп дует із Франції Les Twins у Києві 17 вересня.

01/3

Близнюки Лоран і Ларрі Буржуа відомі співпрацею з Бейонсе, Фарреллом Вільямсом, Нікі Мінаж й іншими світовими зірками. Les Twins поділяє цінності бренду, вони новатори й водночас зберігачі традицій своєї майстерності. Танець дуету зародився на вулицях рідного містечка, а відпрацювали вони його вже на провідних світових сценах.

Презентація нової «лімітки» відбулася в київській галереї «Арт-причал». Кожен із шести етапів виробництва Hennessy VS Les Twins близнюки інтерпретували в унікальний танець. 

01/6

Також у презентації взяв участь гурт ONUKA. Цьогоріч фронтвумен групи Ната Жижченко стала кураторкою міжнародного конкурсу в межах глобальної кампанії All I Need. 

Мета конкурсу від Hennessy – надихнути молодих музикантів на пошук відповідей: де народилася їхня унікальність, і з чого складається музика, яку вони створюють?

Лімітована лінійка коньяку ексклюзивно доступна в Good Wine, але обмеженим тиражем.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь