Спецпроєкти

Українська письменниця Катерина Бабкіна отримала премію Центральної Європи Angelus


Українська письменниця Катерина Бабкіна стала лавреаткою премії Центральної Європи Angelus за перекладені твори польською мовою.

Про це повідомляють на сторінці премії Angelus.

Що це за премія?

Літературна премія Центральної Європи Angelus заснована у 2006 році. Її вручають за найкращу прозову книжку польською мовою, видану попереднього року.

Премію дають авторам Центральної Європи, які у своїх творах порушують важливі сучасні питання, розповідають про інші культури та закликають думати глибше.

Українська письменниця Катерина Бабкіна стала лавреаткою премії читацьких симпатій за книжку «Мій дід танцював краще за всіх». Вона отримає 150 тисяч злотих (40 тисяч доларів). А перекладач книжки Богдан Задура – 40 тисяч злотих.

Також за результатами читацького онлайн-опитування Катерина Бабкіна отримала Приз глядацьких симпатій імені Наталії Горбанєвської та тримісячну стипендію на резиденцію у Вроцлавському домі літератури.

«Мій дід танцював краще за всіх» – це серія оповідань про п’ять родин, історії яких переплітаються, коли їхні діти знайомляться в школі 1 вересня першого року незалежності України.

Ці родини пережили Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь