Спецпроєкти

Вібратори, анальні пробки та інше: розроблені міжнародні стандарти якості для секс-іграшок


Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) розробила перші стандарти якості для секс-іграшок.

Про це пише Vice.

Яким стандартам повинні відповідати секс-іграшки?

Раніше не існувало яких-небудь стандартів для секс-іграшок. Виробники мали змогу використати лазівку в маркуванні, щоб класифікувати свою продукцію як «новинку». Це звільняло їх від протоколів тестування та безпеки, яким підлягають такі галузі як харчова, медична та транспортна.

Вперше Міжнародна організація стандартизації (ISO) – незалежна неурядова організація, яка встановлює стандарти безпеки для багатьох галузей промисловості, запровадила стандарти якості для секс-іграшок. Правила стосуються вібраторів, фалоімітаторів, анальних пробок і всього, що «призначене для сексуальної стимуляції або підвищення сексуального задоволення». Зокрема це стосується тих іграшок, які містять акумулятори.

«Ця галузь завжди вважалася маленькою та неактуальною, і тому ніхто не докладав зусиль, щоб працювати над офіційними стандартами. Офіційні стандарти можуть допомогти легітимізувати та професіоналізувати галузь. Особливо для незалежних виробників, які вже витратили багато часу для якості своїх іграшок», – зазначила директорка зі зв’язків із громадськістю в компанії секс-іграшок We-Vibe Джоанна Райф.

Стандарти безпеки секс-іграшок:

  • іграшки повинні бути гладкими, без гострих країв, якщо контактують із геніталіями або анусом;
  • кільце для пояса або пояса вірності можна буде зняти за допомогою плоскогубців або інших побутових інструментів;
  • анальні пробки, намиста та інші подібні секс-іграшки мають легко витягуватися з тіла;
  • температура іграшок із нагрівальними елементами не має перевищувати 47,7 °C.

Наразі ці рекомендації не є обов’язковими вимогами, виробники можуть самостійно вирішувати, чи дотримуватися їх. Також у стандартах відсутні вимоги до складу для інтимних мастил, гелів, лубрикантів та іншого.

«Символічно, що сертифікація означає визнання. Але що ще важливіше, це означає, що якість секс-іграшок на ринку тепер покращиться до стандартів, які ми та кілька інших гравців уже встановлюємо роками», – додала Райф.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь