Спецпроєкти

Музичні новинки на будь-який смак


Хіп-хоп, джаз, інді, поп, електро – готові до прослуховування плейлисти на будь-який смак та настрій від Радіо Аристократи (https://aristocrats.fm) та Tic Tac. Тематичні підбірки нової музики від професійних музичних дослідників. Залишається лише перейти за посиланнями та зробити гучніше ;)

Новинки хіп-хопу

https://aristocrats.fm/shows/andruti-speechless/ 

Паша Франик – музикант, dj та співавтор Хіп-хоп слуховища “Андрути” запулює щотижня разом з Тic Tac крутяцьку пачку нових хіп-хоп релізів.

Із свіженького:

Jazz 

Новинки зі світу джазу для осінньої меланхолії, романтичного вечора, шалених танців чи роздумів про вічне – вибір за вами. Нову музику зі смаком підібрала Катерина Савченко, продюсерка, медіа менеджерка та цінителька джазу, яка не один рік створювала Jazz Time з Олексієм Коганом.

By The Way

https://aristocrats.fm/shows/by-the-way/

Ніл Тарасов, музикант, діджей і збирач вінілу щотижня у авторському аудіо-блозі за підтримки Tic Tac збирає нові світові та українські релізи.

Плейлисти від Дар’ї Коломієць

Діджейка,  музична селекторка,  засновниця музичного додатку MusiCures та сотні музичних подкастів, продюсерка та ведуча. Підбірки Дар’ї – це щось дуже особливе та унікальне, яке не завжди можна знайти шазамом. Музика, що лікує.

Бездушне Электро

https://aristocrats.fm/shows/bezdushnoe-elektro/ 

Бадьорі ритми хаузу, техно і драм-н-бейсу для ідеального прибирання, тренування, вечірки, будь-чого. Годинна музична добірка і порція мотивації, заряду та настрою від справжнього поціновувача “годної рвані” – Данили Хомутовського. Щотижня новий випуск. Подкаст вже має власний Youtube-канал

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь