Спецпроєкти

Криптоінвестори купили шматок віртуальної землі за $2,5 млн


Канадська фірма Tokens.com купила клаптик віртуальної землі за рекордні $2,5 млн. Загальна площа цифрових ділянок становить 565,7 кв. м.

Про це повідомляє CNet. Подробиці угоди в пресрелізі.

Угода

Канадська фірма Tokens.com здійснила угоду з купівлі цифрової земельної ділянки в метасвіті з назвою Decentraland за наразі рекордною ціною – $2,5 млн. Розраховувалися за ділянку токенами MANA.

MANA – це спеціальна криптовалюта на основі блокчейну Ethereum, яку використовують у Decentraland.

Що таке Decentraland?

Decentraland – це перший децентралізований віртуальний світ. Користувачі Decentraland можуть:

  • купувати та продавати цифрову нерухомість;
  • досліджувати світ;
  • взаємодіяти одне з одним;
  • грати в ігри.

Для занурення у світ потрібні спеціальні VR-окуляри. Нерухомість на цій платформі продається завдяки невзаємозамінним токенам, які підтверджують право на власність. Окрім цього, у користувачів віртуального світу Decentraland є свої аватари та ніки.

Навіщо потрібна віртуальна земля?

Нові власники цифрового шматка землі розраховують налагодити співпрацю з кількома модними брендами й використати платформу для продажу речей у віртуальній реальності та проведення модних показів.

«Ми щасливі увійти в історію, завершивши наразі найбільшу публічну купівлю землі в метавсесвіті. Ці активи доповнять наявний портфель віртуальної нерухомості, який уже має Metaverse Group. Ми раді, що наша дочірня компанія успішно завершила цю знакову угоду», – зазначив генеральний директор Tokens.com Ендрю Кігель.

Власником ділянки став рієлтор віртуальної нерухомості, що має назву Metaverse Group.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь