Спецпроєкти

«Київ Цифровий» оновився: які нові сервіси з’явилися для киян?


Випустили новий реліз міського застосунку «Київ Цифровий». Розповідаємо, що змінилося та які нові сервіси з’явилися.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Разом із командою Київ Цифровий та профільним заступником голови КМДА Костянтином Усовим підвищуємо культуру паркування в місті та вдосконалюємо сервіси для зручності киян. У новій версії Київ Цифровий команда зробила простішим сервіс QR-квитків та додала таймер для автоматичного завершення паркування. Більше не потрібно хвилюватись, що ви забули закінчити паркування», - розповів Оленич.

Таймер для автоматичного завершення паркування

Відтепер водії можуть запланувати точний час завершення свого паркування. За 15 хвилин до автоматичного завершення застосунок надсилає пуш-повідомлення з попередженням, що паркування буде закрите. Водій може змінити час автоматичного завершення або скасувати його та завершити паркування самостійно.

Водії, які завершують паркування самостійно, можуть отримувати щогодинні нагадування про активне паркування.

Більше не потрібно тиснути на галочку підтвердження після валідації QR-квитка

Відтепер потрібно лише просканувати квиток на валідаторі. Коли застосунок отримає інформацію про використання квитка, на екрані з’явиться час використання та кнопка «Показати контролеру», щоб можна було швидко надати квиток для перевірки за потреби.

За 2 години після використання квиток автоматично видалиться з екрану. Запис про використання квитка та квитанція будуть збережені в стрічці новин

Крім того, у застосунку також удосконалили деякі екрани та прискорили роботу сервісів. Оновлену версію Київ Цифровий можна завантажити у App Store або Google Play.

Раніше ми розповідали, що у «Київ Цифровий» з’явиться сервіс, що відстежує рух транспорту. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь