Спецпроєкти

Starbucks разом з Amazon відкрили першу кав’ярню без кас


Starbucks Corp. разом з Amazon відкрили перший комбінований магазин-кав’ярню без кас у Нью-Йорку.

Про це пише Bloomberg.

Як працює ця кав’ярня?

Перша кав’ярня без кас – це комбінація Starbucks Pickup та Amazon Go з використанням функцій попереднього замовлення в застосунку Starbucks і технологію Amazon Go Just Walk Out. Також тут є модернізовані відпочинкові зони, робочі простори та столи з розетками та USB-портами. У новому магазині пропонується повне меню Starbucks та добірний асортимент їжі та напоїв від Amazon Go, зокрема свіжоприготовані салати, сендвічі, хлібобулочні вироби та закуски.

01/4

Щоб зайти до закладу, потрібно просканувати свою банківську карту. Камери й сенсори в приміщенні спроєктовані так, щоб стежити за діями кожного покупця. Якщо клієнт бере щось із полиць, камери ідентифікують товар і списують гроші з банківської карти автоматично.

Також можна замовити продукцію чи напій через застосунок Starbucks і прийти лише забрати з магазину.

Окрім цього, у закладі є стійка з касирами, які можуть продати вам товар за готівку. Таких людей працівники пускають у магазин без сканування банківської карти.

«Клієнти насолоджувалися легким шопінгом завдяки нашій технології Just Walk Out в Amazon Go, де вони можуть просто зайти, взяти щось смачненьке, щоб поїсти чи випити, і просто піти й продовжити свій день, не чекаючи в черзі, щоб оплатити», – заявив віцепрезидент із фізичної роздрібної торгівлі та технологій Amazon Діліп Кумар.

Starbucks та Amazon планують відкрити у 2022 році ще два таких заклади.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь