Спецпроєкти

Українську блогерку OnlyFans притягнули до відповідальності за поширення порнографії


Правоохоронці міста Києва притягнули до відповідальності за поширення порнографії блогерку OnlyFans з України.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових справ.

Що про це відомо?

Голосіївський райсуд Києва розглядає справу української блогерки OnlyFans, яку звинувачують у виготовленні та поширенні порнографії на території України.

Справу на блогерку, ім’я якої не розкривається, правоохоронці відкрити у травні 2020 року. Дівчина за місцем свого проживання «організувала незаконну діяльність з виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції з допомогою веб-сайта „Only Fans“, в яких відвідувачі за грошову винагороду отримають матеріали порнографічного характеру у вигляді фото та відео матеріали порнографічного характеру».

Досудовим розслідуванням правоохоронців встановили, що це відбувалося в період із 2020 року до 18 вересня 2021 року в невстановленому місці, у невстановлений досудовим розслідуванням час.

У справі йдеться, що правоохоронець 5 лютого 2021 року в ході контролю за вчиненням злочину зайшов в Instagram, знайшов нікнейм блогерки. Далі він перейшов за посиланнями й потрапив на сторінку блогерки в Only Fans, там він зміг придбати інтернет-контент, який містить порнографічні матеріали, на яких зображена обвинувачена.

За контент блогерки правоохоронець заплатив 32,40 долара ≈ 930 гривень. Повторну контрольну закупку зробили 25 лютого – сплачено 32,4 долара (930 гривень). 1 березня у блогерки знову придбали контент за 30 доларів (972 грн), щоб переконатися в тому, що обвинувачена справді виготовляє порноконтент.

21 вересня 2021 року блогерці повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 301, ч. 3 ст. 301 КК України. Розслідування триває.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь