Спецпроєкти

Компанія Samsung запатентувала смарт-годинник із висувним екраном


Компанія Samsung запатентувала розумні-годинники із висувним екраном. Це дозволяє значно збільшити дисплей екрану. 

Про це повідомляє LetsGoDigital.

Про годинник

Розумний годинник Galaxy Watch має два дисплея, які можна витягувати за бажанням. У своїй найбільш компактній формі цей годинник звичайного розміру з двома напівкруглими частинами дисплея. Розробники повідомляють, що дисплеї дуже чутливі до дотику.

Між двома частинами дисплея встановлена ​​вузька рамка, що дає можливість збільшити екран. Зона дисплея збільшена від центру. У повністю розгорнутому положенні поверхня екрану приблизно на 40% більше, ніж у найбільш компактному положенні. Відтак, щоб збільшити екран, потрібно лише нажати кнопку на бічній панелі. Також можна зробити рух пальцем по екрану, після чого поверхня дисплея зменшується або збільшується.

У розгорнутому положенні користувач має дисплей овальної форми. Завдяки великому розміру дисплею на ньому можна відобразити більше вмісту. Крім того, користувач може розгортати лише одну частину. Також цю функцію можна запрограмувати в налаштуваннях.

Крім того, середня рамка містить камеру. За бажанням можна вбудувати кілька датчиків камери, а також спалах. За допомогою цієї камери можна знімати як фотографії, так і відео.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь