Спецпроєкти

Мінцифри запустило освітній курс про безбар’єрність


На платформі «Дія. Цифрова освіта» запустили курс, який ознайомить людей з основними принципами безбар’єрності. Курс заснований на історіях реальних людей.

Про це розповіли представники Мінцифри.

Про курс

Курс складається з восьми епізодів, які тривають від шести до десяти хвилин. У кожній частині порушуються такі питання:

  • що таке безбар’єрність;
  • що спричиняє безбар’єрність;
  • кого стосується безбар’єрність;
  • чому досягнення безбар’єрності – це спільна справа.

«Працюючи над цим серіалом, ми хотіли через історію людей, які щодня або стикаються з бар’єрами, або працюють заради того, щоб допомогти іншим людям подолати бар’єри, завдяки цим простим історіям показати, що, по-перше, бар’єри існують, по-друге – багато з них не вимагають якихось надзусиль», – пояснює радниця-уповноважена президента з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна.

Після кожної частини курсу слухачі мають пройти невелике тестування. Це необхідно, щоб підтвердити рівень засвоєння інформації. Окрім цього, наприкінці курсу кожен зможе отримати сертифікат.

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Курс доступний на сайті «Дія. Цифрова освіта».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь