Спецпроєкти

МОЗ України підписало меморандум з Philips – покращуватимуть онкологічну службу


МОЗ України та компанія Philips підписали меморандум. Таким чином відомства будуть спільно діяти для підвищення якості вітчизняної онкологічної служби.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

Деталі

«Міністерство охорони здоров’я стежить за оновленнями у технологіях діагностики і прагне зробити високотехнологічні медичні послуги більш доступними для українців. Саме цьому присвячений наш меморандум із компанією Philips, адже компанія має значний досвід та ресурси, які допоможуть досягти максимальних результатів у реалізації основних завдань міністерства», – відзначив заступник міністра охорони здоров’я Україні Олександр Комаріда.

Меморандум між МОЗ України та Philips стосується співпраці та взаємності у таких напрямах:

  • Підвищення якості онкологічної служби України. Вона включає в себе обмін передовим досвідом у плануванні інтегрованої онкологічної допомоги та шляхів лікування пацієнтів на основі сучасних методів діагностики, планування терапії, лікування та спостереження за пацієнтами;
  • Покращення доступу та управління цифровими знеособленими даними пацієнтів та цифровими клінічними зображеннями;
  • Підвищення якості та доступності вторинної та спеціальної медичної допомоги, включаючи оцінку потреб у медичних послугах, точне планування клінічних послуг, розробку стратегічних дорожніх карт та пацієнтоцентричних проєктів закладів охорони здоров’я;
  • Розширення доступу до сучасних технологічних послуг із діагностики та лікування.

Документ підписали перший заступник міністра охорони здоров’я Україні Олександр Комаріда та Віцепрезидент із глобальної взаємодії з державними органами та громадськістю Philips Medical Systems Nederland B.V. Ян-Віллем Шейгронд.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь