Спецпроєкти

Телеміст, концерти та військова техніка: як Збройні сили України відзначають 30-річчя


Сьогодні, 6 грудня, Збройним силам України виповнюється 30 років. Саме цього дня 1991 року парламент ухвалив закон «Про Збройні сили України».

Святкування

Урочистості з нагоди 30-річчя Збройних сил України відбудуться в понеділок одночасно в шести містах: у Харкові, Києві, Краматорську Донецької області, Львові, Одесі та військовому містечку Озерне в Житомирській області. На сайті Міноборони анонсували телеміст між усіма містами.

Відбудуться демонстраційні покази новітніх зразків озброєння та військової техніки, церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Крім того, заплановані виступи військових оркестрів та інші розважальні заходи.

Як відбудеться телеміст?

Президент Володимир Зеленський у Харкові візьме участь в урочистих заходах, присвячених 30-річчю створення Збройних сил. Спільно з Президентом вітання передасть Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний. Окрім того, на головній площі Харкова відбудеться військовий марш і передача техніки бойовим бригадам.

Телевізійну естафету в Одесі прийме Міністр оборони України Олексій Резніков. За його участі відбудеться церемонія включення до складу ВМС ЗС України 2 патрульних катерів типу «Айленд», а також передача іншої техніки.

У Краматорську до телемосту долучиться командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк. 34 одиниці ББКМ «Козак-2М1» урочисто передадуть військовим у Краматорську.

Після цього на Житомирщині Повітряним силам ЗСУ буде передано вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і АН-26. Далі військову техніку передаватимуть у Львові, Києві й Одесі.

У програмі урочистостей – неформальне спілкування, пригощання армійською кашею і чаєм усіх, хто завітає на свято 6 грудня о 18:00. Окрім цього, у містах заплановані концерти: у Харкові виступить гурт «Друга Ріка», в Одесі – Pianoбой, у Краматорську – «Брутто», у Львові – «Скай», а в Києві – гурт «Антитіла».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь