Спецпроєкти

У WhatsApp можна буде переводити криптовалюту іншим користувачам


У месенджері WhatsApp з’явиться можливість відправляти співрозмовникам криптовалюту через гаманець Novi іншим користувачам без обмежень та комісії. 

Про це повідомляє The Verge.

Що відомо?

Месенджер WhatsApp запускає новий пілотний проєкт. Він дозволить швидко відправляти криптовалюту іншим користувачам через гаманець Novi.

Novi – платформа для здійснення платежів, що надає змогу проводити миттєві перекази з використанням стейблкоїна Pax Dollar, який дорівнює $1.

Для відправки грошей потрібно лише натиснути на іконку вкладення – значок скріпки на Android або значок плюс на iOS – після чого вибрати «Оплата», ввести суму та одержувача.

Відтак платформа надасть можливість користувачам месенджера відправляти та отримувати гроші без посередників. Важливо, що в застосунку немає жодних обмежень на частоту відправки платежів або ж плати за виведення стейблкоїна з гаманця або переведення в місцеву валюту. Поки що ця функція працює в тестовому режимі.

Окрім того, використання Novi не вплине на політику конфіденційності WhatsApp. Розробники повідомляють, що для дзвінків і повідомлень, як і раніше, використовуватиметься наскрізне шифрування.

Читайте також

У WhatsApp оновлення: відтепер у чатах будуть повідомлення, що зникають. 

Схожий на TikTok: Instagram анонсував оновлення для Reels. 

Захист контенту: Telegram анонсував чергове оновлення. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь