Спецпроєкти

Користувачі Reddit допомогли 70-річному геймеру відновити акаунт у грі, який йому заблокували модератори, бо подумали, що це бот


70-річному гравцю заблокували акаунт у World of Warcraft, бо подумали, що він бот. Користувачі Reddit допомогли йому відновити профіль.

Про це пише син геймера в Reddit.

Що сталося?

Син 70-річного геймера розповів історію свого батька в Reddit. Він заявив, що акаунт його батька у грі World of Warcraft заблокували модератори на пів року, бо подумали, що це бот, через надто повільну гру.

«Мого тата забанили за те, що він „бот“… Він не бот, він просто старий», – заявив син. 

70-річний геймер грає у World of Warcraft із 2007 року з моменту виходу доповнення Burning Crusade.

«Він 70-річний чувак, який любить квести та прокачувати нових персонажів. Ще він майже не говорить у чаті. Збоку… так, він схожий на бота. Але він просто старий любитель фантазії елементів гри та світу. Зараз у нього, мабуть, близько 10 мисливців», – пояснив син літнього геймера.

Служба підтримки відмовляла сину й батьку у відновленні акаунту. Але користувачі Reddit, коли почули історію літнього геймера, зголосилися допомогти, хоча спершу навіть не вірили у правдивість історії. Небайдужим користувачам вдалося вийти на зв’язок до співробітника Blizzard на Reddit і вмовити повернути акаунт 70-річному гравцю.

Акаунт розблокували й вибачилися за помилку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь