Спецпроєкти

Apple показала реальні випадки, коли Apple Watch врятував життя – відео


Компанія Apple в новій рекламі показала, що Apple Watch може врятувати життя. У ролику 911 показали реальні приклади.

Про це йдеться в ролику на YouTube.

Деталі

Компанія Apple показала нову рекламу 911, у якій продемонструвала реальні випадки, коли Apple Watch рятував життя людей. Тож функції годинника можуть допомогти людям у найважчих ситуаціях. Рятувати життя людей годинник може завдяки функції Emergency SOS. Вона дозволяє користувачам зв’язуватися зі службами екстреної допомоги.

Щоб використати функцію, потрібно натиснути й утримувати бічну кнопку годинника та перемістити палець на повзунок екстреної допомоги.

У своїй рекламі Apple показала три реальні історії Аманди, Джейсона та Джимі. Вони були в небезпечній для життя ситуації та не мали підтримки чи допомоги інших людей. У першій ситуації автомобіль перекинувся у водойму й наповнився водою, у другій – чоловік упав зі сходів, у третій – шквальний вітер забрав дошку з веслом та відніс надто далеко в море, залишивши людину одну серед водойми. Утім, людям вдалося врятуватися, набравши 911 за допомогою свого годинника.

«Це лише три випадки з безлічі неймовірних історій, у яких люди змогли отримати допомогу завдяки Apple Watch», – пояснює компанія.

Раніше ми розповідали, що Apple стала першою компанією, яка досягла капіталізації у 3 трильйони доларів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь