Спецпроєкти

Ілон Маск запропонував 5 тисяч доларів студенту, щоб той видалив бота, який відстежує літаки відомих бізнесменів


Ілон Маск запропонував 5 тисяч доларів американському студенту, щоб той видалив бота @ElonJet, який відстежує літаки бізнесмена.

Про це пише Protocol.

Що про це відомо?

19-річний американський студент створив 15 різних ботів, які відстежують літаки Джеффа Безоса, Білла Гейтса та інших відомих бізнесменів. Зокрема один із ботів, що має назву @ElonJet, відстежує пересування повітряного транспорту Ілона Маска.

@ElonJet є найпопулярнішим серед ботів студента. За ботом у твіттері стежить понад 125 тисяч користувачів.

На сторінці бота у твіттері постійно публікуються пересування Ілона Маска. Бот використовує відкриті дані з Федерального управління цивільної авіації США, далі опрацьовує їх та генерує пересування літаків.

«Цей обліковий запис має повне право публікувати місцеперебування літака, дані ADS-B є загальнодоступними, кожен літак у світі повинен мати транспондер, навіть AF1 (AirForceTrack). Політика Twitter передбачає, що дані, знайдені на інших сайтах, також дозволено публікувати», – ідеться в одному з твітів бота.

Проте Ілону Маску це не дуже сподобалося. Він запропонував студенту 5 тисяч доларів, щоб той видалив бота @ElonJet. Але студент відмовився і підвищив ціну видалення своєї розробки до 50 тисяч доларів. Маск сказав, що подумає над пропозицією. Бот і далі продовжує працювати.

Видання The New York Post опублікувало фотофакт переписки Ілона Маска та студента:

Студент розповідає, що цей проєкт приніс йому кілька корисних речей. Кількість підписників і популярність хлопця у соцмережах зросла. Розвинув нові навички кодування й отримав посаду розробника застосунку UberJets.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь