Спецпроєкти

Українська компанія представила самобалансуючий мотоцикл на міжнародній виставці CES


Українська компанія Intellias представила самобалансуючий мотоцикл на міжнародній виставці технологій та електроніки CES у Лас-Вегасі.

Про це пишуть у блозі Intellias.

Що відомо про розробку?

На виставці CES 2022 Intellias продемонстрували самобалансуючий мотоцикл і розробки програмного забезпечення для автівок, що під’єднані до хмарних сервісів, автономного водіння та новітніх навігаційних систем.

Самобалансуючий мотоцикл є повноцінним асистентом водія, ним можна керувати автономно на низькій швидкості. Технологія Intellias дозволяє навіть рухатися мотоциклу поруч із водієм.

«Така система значно спростить життя, наприклад, водіям-початківцям, яким складно утримувати рівновагу при повільному русі. Також, стабільність під час руху на помірній швидкості особливо важлива в мегаполісах із повільним трафіком», – коментують у компанії.

Мотоцикл має вбудовані датчики, що реагують на рух транспортного засобу. Система стежить за кутом відхилення від вертикальної осі, прораховує швидкість падіння і коригує положення мотоциклу, умовно вирівнюючи його. Щоб поставити мотоцикл рівно (стабілізувати), технологія рухає кермо в потрібному напрямку.

«Самобалансуючий мотоцикл є одним з прикладів проривних рішень та багаторічного досвіду інженерів напрямку автомотів в Intellias. Представлені технології базуються на вбудованих інженерних рішеннях, хмарній інфраструктурі та останніх розробках у сфері штучного інтелекту, машинного навчання та роботи з big data», – додають в Intellias.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь