Спецпроєкти

Батьківський контроль та боротьба з розладами харчової поведінки: TikTok оновлює політику вмісту


У соцмережі TikTok з’явиться контент «для дорослих» та «зони комфорту», активізується боротьба з ненависними ідеологіями та пропагандою анорексії. 

Відповідну заяву компанія оприлюднила 8 лютого. 

Окремо для дітей та для дорослих: як це працюватиме

Користувачі зможуть вибрати зони комфорту (або рівні зрілості, тобто певні вікові категорії), які вони хочуть бачити в застосунку. 

Батьки або опікуни неповнолітніх за допомогою функції батьківського контролю TikTok Family Pairing матимуть право вибрати категорію для своєї дитини, обмеживши доступ до дорослого контенту.  

У компанії зауважують, що спеціальних етикеток на відео або рейтингів у мережі поки не буде, натомість планується категоризація на задній панелі, тобто творці повинні самі позначати свій контент перед публікацією. 

Боротьба з розладами харчової поведінки

У TikTok заявляють, що вже відбувається робота над видаленням контенту, який пропагує анорексію та булімію. У 2022 році планують розширення політики щодо обмеження просування вмісту «невпорядкованого харчування». 

Будуть видаляти контент, який популяризує екстремальний підрахунок калорій, короткочасне голодування і навіть надмірні фізичні вправи. Це робитимуть для того, щоб охопити ознаки ранньої стадії, які пізніше можуть призвести до діагностики розладу харчової поведінки. 

Боротьба з ненависними ідеологіями

Компанія також планує конкретизувати перелік заборонених тем, що стосуються ідеологій ненависті. Політика тепер вказуватиме, що такі практики, як deadnaming (використання іншого колишнього імені трансгендерної або небінарної особи без їхньої згоди), просування програм конверсійної терапії (зміна орієнтації на гетеросексуальну) та трансфобний вміст не будуть дозволені. Генеральна директорка компанії Сара Кейт зауважує, що такі оновлення підвищують стандарт безпеки ЛГБТ в інтернеті. 

TikTok боротиметься і з іншими формами дискримінації, як-от мізогінія (упередженість до жінок). 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь